1. Úvod
  2. Náhradné diely
  3. Nájazdové brzdy a diely
  4. Lanka poistná
  5. Lanko poistné KNOTT 1700 mm s vidlicou

Lanko poistné KNOTT 1700 mm s vidlicou

Lanko poistné KNOTT 1700 mm s vidlicou Poistné lanko dĺžky 1700 mm s krúžkom pre staršie nájazdové brzdy výškovo nastaviteľných ojom KNOTT. Vidlica la... celý popis
Dostupnosť
Skladom
11,50 EUR
9,58 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:100104
Výrobca:KNOTT
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Lanko poistné KNOTT 1700 mm s vidlicou

Poistné lanko dĺžky 1700 mm s krúžkom pre staršie nájazdové brzdy výškovo nastaviteľných ojom KNOTT. Vidlica lanka sa pomocou čapu upevní k otvoru v páke ručnej brzdy a následne zaistí závlačkou. Staršie nájazdové brzdy KNOTT môžu byť osadené poistným lankom, na ktorom je namiesto vidlica s čapom krúžok (podobný krúžku na kľúče).
Za jazdy by mala byť karabínka poistného lanka zaháknutie v oku k tomu určenému na závesu alebo v bezprostrednej blízkosti závese ťažného automobilu. V prípade nehody, kedy dôjde k odpojeniu prívesu od ťažného vozidla pôsobí lanko ako núdzová brzda - zatiahne za páku ručnej brzdy, tým ju zabrzdí a následne sa pretrhne lanko alebo roztvorí karabína.
UPOZORNENIE: Lanko nie je určené na istenie alebo ťahanie nebrzdených prívesov. Je dimenzované iba na silu, ktorá zatiahne ručnú brzdu nájazdové brzdy KNOTT a následne sa pretrhne, aby neovládateľný príves nezostával spojený s automobilom.

Výrobca: KNOTT
Part ID: 203202.003
Objednávacie číslo: 100104

Tovar zaradený v kategóriách
TRAILERS & FACILITY s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY s.r.o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.