1. Úvod
  2. Nájazdové brzdy a diely
  3. Lanka poistná
  4. Lanko poistnej KNOTT 1700 mm s vidlicou

Lanko poistnej KNOTT 1700 mm s vidlicou

Lanko poistnej KNOTT 1700 mm s vidlicou Poistné lanko dĺžky 1700 mm s krúžkom pre staršie nájazdové brzdy výškovo nastaviteľných ojom KNOTT. Vidlica l... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
9,00 EUR
7,50 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:100104
Výrobca:KNOTT
Popis produktu

Lanko poistnej KNOTT 1700 mm s vidlicou

Poistné lanko dĺžky 1700 mm s krúžkom pre staršie nájazdové brzdy výškovo nastaviteľných ojom KNOTT. Vidlica lanka sa pomocou čapu upevní k otvoru v páke ručnej brzdy a následne zaistí závlačkou. Staršie nájazdové brzdy KNOTT môžu byť osadené poistným lankom, na ktorom je namiesto vidlica s čapom krúžok (podobný krúžku na kľúče).
Za jazdy by mala byť karabínka poistného lanka zaháknutie v oku k tomu určenému na závesu alebo v bezprostrednej blízkosti závese ťažného automobilu. V prípade nehody, kedy dôjde k odpojeniu prívesu od ťažného vozidla pôsobí lanko ako núdzová brzda - zatiahne za páku ručnej brzdy, tým ju zabrzdí a následne sa pretrhne lanko alebo roztvorí karabína.
UPOZORNENIE: Lanko nie je určené na istenie alebo ťahanie nebrzdených prívesov. Je dimenzované iba na silu, ktorá zatiahne ručnú brzdu nájazdové brzdy KNOTT a následne sa pretrhne, aby neovládateľný príves nezostával spojený s automobilom.

Výrobca: KNOTT
Part ID: 203202.003
Objednávacie číslo: 100104

Tovar zaradený v kategóriách