Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

            

 

  1. Úvod
  2. Navijaky a príslušenstvo
  3. Navijaky
  4. Navijak KNOTT WAF 900B (900kg)

Navijak KNOTT WAF 900B (900kg)

Výrobca: KNOTTMaximálne zaťaženie v ťahu: 900 kgAutomatická brzda: ÁnoĽahko odnímateľná kľučka: ÁnoOdvíjacie automatika: NieKapacita bubna (lano): 17 ... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena bez DPH
124,17 EUR
149,00 EUR
ks
Číslo produktu:40052
Výrobca:KNOTT
Kompletné špecifikácie

Výrobca: KNOTT
Maximálne zaťaženie v ťahu: 900 kg
Automatická brzda: Áno
Ľahko odnímateľná kľučka: Áno
Odvíjacie automatika: Nie
Kapacita bubna (lano): 17 m
Kapacita bubna (popruh): 7 m
Manipulačné sila: 190 N
Hmotnosť: 6,5 kg

Navijak KNOTT WAF 900B (900kg) je vybavený automatickou brzdou. Počas navíjania je cievka navijaka proti spätnému otáčaniu istená automatickou západkou. V okamihu, kedy je potrebné bremeno začať spúšťať alebo len kúsok popustiť dole, stačí jednoducho začať kľučkou otáčať v protismere navíjanie a západka je automaticky vyradená bez nutnosti ručného odisťovania. Pri opätovnej zmene smeru na navíjanie sa opäť západka automaticky zaradí a blokuje cievku proti nechcenému odvíjaniu.

Po jednoduchom odendání kľuky možno však lano odvíjať aj bez použitia kľučky plynulým ťahom. Po odistení brzdy pohybom kľuky proti smeru navíjania a následnom zložení kľučky možno lano z navijaku pomaly plynulo vytiahnuť v potrebnej dĺžke, aby bolo nutné pomáhať odvíjanie točením kľukou. Kľučka je nasadená na šesťhran hriadele a zaistená vysúvací poistkou. Po zmáčnutí poistky možno kľučku ľahko odňať.

Navijak je vhodný pre Autotransportery VAPP. Odnímateľný držiak navijaku VAPP s rolnami je priamo prispôsobený pre tento navijak.

Súčasťou balenia je príchytka pre oceľové lanko. Na použitie popruhu namiesto lanka je potrebné dokúpiť zvlášť klin k popruhu pre navijak (objednávacie číslo 70015).

Lanko ani popruh nie sú súčasťou dodávky.

Tovar zaradený v kategóriách