Pongratz LPA 206 G-STK

rozmer ložnej plochy 201x107 cm

Prívesný vozík Pongratz LPA 206 G-STK je jednonápravový brzdený prívesný vozík s celkovou hmotnosťou 1000 kg, o rozmeroch ložné plochy 201x107 cm ktor... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Obmedzenie rýchlosti
3,00 EUR
1 298,00 EUR
1 081,67 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:10010
Výrobca:Pongratz
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Prívesný vozík Pongratz LPA 206 G-STK je jednonápravový brzdený prívesný vozík s celkovou hmotnosťou 1000 kg, o rozmeroch ložné plochy 201x107 cm ktorý je vhodný najmä pre užívateľov, ktorí chcú naozaj pevný a kvalitný prívesný vozík. Univerzálny valníkový prívesný vozík na prepravu rôzneho tovaru. Základ tvorí ALU pozinkovné bočnice, podlaha z vodovzdornej preglejky, konštrukčne riešený na 1000 kg celkovej hmotnosti. Kvalitná brzdená náprava AL-KO Kober spoločne s nájazdovou brzdou AL-KO Kober tvorí ten najlepší základ pre prívesy Pongratz a zaisťuje im pevnosť a stabilitu aj vo väčších rýchlostiach. Prívesný vozík má odnímateľné predné aj zadné čelo.  

Technické informácie:

Celková hmotnosť: 1000 kg
Užitočná hmotnosť: 820 kg
Ložná plocha: 201x107 cm
Výška bočníc: 36 cm
Ložná výška: 53 cm
Celkové rozmery: 309x149 cm
Pneumatiky: 155/80R13
Výrobca: Pongratz
Záruka: 2 roky
Počet náprav: 1
Brzdený: áno
Konštrukčná rýchlosť: 100 km/h
Oporné koliesko: v cene
Elektroinštalácia: 13 pin

Prívesné vozíky Pongratz LPA patrí medzi nákladné prívesy typu valníkové prívesy. Medzi prívesy Pongratz LPA nájdete jednonápravové prívesné vozíky nebrzdené a jednonápravové prívesné vozíky brzdené. Prívesy LPA patrí medzi kategóriu prívesov O1 a O2, teda prívesy nebrzdené do 750 kg a prívesy brzdené od 750 kg do 3500 kg. Dlhými roky osvedčená konštrukcia prívesných vozíkov Pongratz LPA s jednoduchým ojom, ktorá zaručuje pevnosť celej konštrukcie po celej dĺžke prívesu v strede ložnej plochy. Táto konštrukcia sa vyznačuje svojou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Všetky prívesné vozíky Pongratz LPA majú novú generáciu nápravy AL-KO Kober.

Prívesy LPA majú vždy otváracie a odnímateľné zadné čelo. Prívesy označené v názve skratkou STK majú navyše otváracie a demontovateľné predné čelo, ktoré môžete využiť napríklad pre prevoz dlhých predmetov. Medzi špecialitu firmy Pongratz je ich uchytenie blatníkov. Ako jediný výrobca prívesov používa firma Pongratz priečne výstuhy podlahy na uchytenie blatníkov. Vzniká tak medzi blatníkom a bočnicou asi 1 cm medzera, čo zaručuje opäť dlhú životnosť. Všetky nečistoty, ktoré vznikajú počas nakladania alebo vykladania sypkého materiálu alebo počas prevádzky na pozemných komunikáciách, tak nemá šancu priľnúť medzi blatníkom a bočnicou a nedochádza tak k jeho odlomeniu. Spojovacie zariadenie je od osvedčeného výrobcu prívesové techniky Winterhoff, rovnako tak všetky pánty bočníc a uzávery bočníc sú od firmy Winterhoff. Zadné združené svetlá sú od firmy AS-PÖCK, Mulitipoint V. Karoséria prívesu je vyrobená z ocelových bočníc s najmodernejšou povrchovou úpravou hlinikovým zinkovaním. Fenolová podlaha prívesu je protišmyková a vodovzdorná. Každý prívesný vozík LPA je možné doplniť o širokú ponuku originálneho príslušenstva Pongratz. Nadstavbové bočnice LPA tvorí jednoduchý stavebnicový systém. Nadstavbové bočnice prívesu sa dajú behom jedinej minúty zostaviť alebo naopak demontovať a k ich zostaveniu nie je potrebné žiadne náradie. Prívesy Pongratz sa dajú samozrejme doplniť o všetky druhy plachiet, nízke plachty, plachty s konštrukciou rôznych výšok a prevedenie. Od základných plachiet, ktoré sa dajú otvoriť len zozadu, tak plachiet otvárateľných zo všetkých strán. Oporné koliesko, ktoré umožnia manévrovanie s prívesom sa dá jednoducho namontovať do vopred pripravených dier o normalizovanej rozstupe 105 mm pre držiak oporného kolieska. U nebrzdených prívesných vozíkov nie je bežný držiak rezervného kolesa, ale aj tento nájdete v našej ponuke, rovnako ako rezervné koleso k prívesnému vozíku.

 
TRAILERS & FACILITY s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY s.r.o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.