Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

            

 

  1. Úvod
  2. Hydraulické sklápače
  3. Výklopné do 3 strán
  4. Trojstranný hydraulický sklápač Brenderup TT2700

Trojstranný hydraulický sklápač Brenderup TT2700

rozmer ložnej plochy 307x179 cm

Brenderup TT2700 Technické informácie: Celková hmotnosť: 2700 kgUžitočná hmotnosť: 1652 kgHmotnosť prívesu: 1048 kgLožná plocha: 307x179 cmVýška boční... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
OoE - čásť II + obmedzenie rýchlosti
9,00 EUR
Cena bez DPH
5 739,17 EUR
6 887,00 EUR
ks
Číslo produktu:303040
Výrobca:Brenderup AB
Kompletné špecifikácie

Brenderup TT2700

Technické informácie:

Celková hmotnosť: 2700 kg
Užitočná hmotnosť: 1652 kg
Hmotnosť prívesu: 1048 kg

Ložná plocha: 307x179 cm
Výška bočníc: 39 cm
Ložná výška: 78 cm
Celkové rozmery: 445x196 cm
Pneumatiky: 195/70R14C
Výrobca: Brenderup
Záruka: 2 roky
Počet náprav: 2
Brzdený: áno
Konštrukčná rýchlosť: 100 km/h

Trojstranné sklápače Brenderup - sú vhodné na prepravu minibagrov, malých stavebných strojov a ďalšie stavebné techniky. Prívesy Brenderup majú vynikajúce jazdné vlastnosti - prívesy sú opatrené ojom v tvare písmena "V", ktorá v kombinácii s tuhým podvozkom, nezávislým zavesením nápravy s torznými tyčami a osvedčeným typom kolies a pneumatík zaisťuje vynikajúce jazdné vlastnosti. Bezpečnosť má tiež svoje miesto - svetla a eletroinštalácia sú z bezpečnostných dôvodov "ukryté" v konštrukčných priehlbinách. Zaručená dostupnosť náhradných dielov - Brenderup disponuje rozsiahlou dokumentáciou k náhradným dielom na svoje prívesy. Obráťte sa prosím na svojho dealera Brenderup, ktorý Vám kedykoľvek rád ochotne pomôže.

 

Odolné uzávery bočníc - silné a ľahko ovládateľné zámky. Pevný rám - rám korby je opatrený radom vzpier, ktoré zaisťujú tuhosť a odolnosť konštrukcie. Bočné a zadné výstuže umožňujú bezpečnú a pohodlnú vykládku. Podlaha z pozinkovaného plechu - vynikajúca pre nakladanie paliet, odolná proti poškriabaniu počas posúvanie paliet vysokozdvižným vozíkom. Integrované uloženie nájazdov pod ložnou plochou umožňujúci prepravu napr. minibagrov (voliteľné príslušenstvo). Ochrana proti krádeži - pumpa a akumulátor sú pripevnené pod ložnou plochou. Akumulátor možno dobíjať pomocou zásuvky v ráme. Rezervná pumpa - rezervná ručná pumpa je užitočná v prípade vybitia akumulátora. Jednoduchá zmena smeru sklápanie - zmena smeru sklápanie je jednoduchá aj v prípade maximálneho zaťaženia prívesu. Ovládač hydrauliky s magnetom - prenosný ovládač hydrauliky umožnuje ovládať sklápanie z najvýhodnejšieho miesta. Vďaka magnetom ho môžete umiestniť na ľubovoľnú časť prívesu. Postranné opory možno namontovať v dvoch pozíciách. Kľukový mechanizmus umožňuje jednoduchú obsluhu. Vysoká plachta - na zákazku je možnosť vyrobiť akúkoľvek výšku plachtu. Nadstavba bočníc - nadstavba bočníc s výškou 39cm sa pripevňuje na štandardné bočnice.