1. Úvod
  2. O spoločnosti Winterhoff
O spoločnosti Winterhoff

logo_winterhoff

Spoločnosť Winterhoff GMBH patrí s tromi výrobnými závodmi v Nemecku k predným výrobcom bezpečnostných komponentov pre prívesy a karavany v rámci firiem strednej veľkosti. Vďaka inovatívnemu prístupu a vývoji nových produktov v spojení s úsilím o maximálnu kvalitu nám patrí silná pozícia na celoeurópskom trhu. Spoločne s našimi partnermi z priemyslu a obchodu považujeme za svoju hlavnú úlohu ponúkať zákazníkom len tie najlepšie riešenia.


Ako rodinná firma sme si už viac ako 70 rokov vedomí svojej zodpovednosti voči obchodným partnerom a zamestnancom a neustále usilujeme o konzervatívny, dlhodobý rast. Kontinuita a stálosť, otvorenosť a spoľahlivosť, ale aj dynamika a radosť z inovácií - to sú hodnoty, ktoré vyznávame vo vnútri firmy aj smerom k našim partnerom a zákazníkom.


Vysoká kvalita výrobkov spoločnosti Winterhoff je v našom odvetví všeobecne známa a potvrdzujú ju aj početné externé ocenenia. Dlhodobé skúsenosti, spoľahliví zamestnanci, moderná výroba a logistika aj náš integrovaný systém riadenia kvality sú zárukou vysokého štandardu. Už od roku 1997 sme držitelia certifikátu TÜV Rheinland podľa DIN EN ISI 9001.

TRAILERS & FACILITY s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

Rýchly kontakt
Logo
PO - PI: 8:00 - 16:00
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY s.r.o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.