1. Úvod
  2. Prečo nakúpiť u nás

 

 

Prečo nakúpiť u nás

Predajná plocha 2500 m2 v Strečne, 4000 m2 v Horných Brezinách u Zvolena a 1500 m2 v Nitre.

Na predajniach v Strečne, v Horných Brezinách a v Nitre máme na sklade viac ako 300 ks prívesných vozíkov a prívesov. Široký sortiment prívesov je doplnený aj špeciálnymi prívesy ako sú lodné prívesy, prepravníky stavebných strojov, prívesyna prepravu automobilov tzv. lafety, hydraulicky výklopné prívesy a ďalšie. Skladom máme aj široké príslušenstvo k prívesným vozíkom, ako sú nadstavbové bočnice, plachty s konštrukciou, plachty nízke, oporné kolieska, elektroinštalácie k vozíkom, ťažné guľové spojky, upínacie pásy a súpravy, brzdové diely a nápravy a ďalšie.

 

Tovar skladom

Pokiaľ u tovaru svieti stav SKLADOM, tovar si môžete ihneď odniesť. Tovar objednaný cez eshop okamžite expedujeme. Viac o vyzdvihnutie na predajni čítajte v obchodných podmienkach v bode 3 - Osobný odber tu. Tovar, ktorý na našom eshope skladom nie, je väčšinou u dodávateľa a u nás na predajni do 2 pracovných dní. Vďaka tomu, že máme viac spoľahlivých dodávateľov sme schopní zaručiť dobrú dostupnosť náhradných dielov, práve preto, ak by u niektorého z nich skladom tovar nebol, má ho skladom dodávateľ iný.

 

Splátkový predaj

Tovar nad 100 € u nás dostanete aj na splátkový predaj. Priemerná doba vybavenia splátky je cca 12 minút. Predaj na splátky je možné uskutočniť osobne na predajni v Strečne alebo cez internet. Prehľad možností splátkových programov nájdete tu. Od 1.2.2017 zamestnanci získajú úver dokonca bez doloženia príjmu.

 

Najlepšie značky prívesov

Predávame iba prívesy a prívesné vozíky osvedčených značiek s dlhoročnými skúsenosťami a to od firiem Agados, Brenderup, Pongratz, TEMA a VAPP. Viac o jednotlivých výrobcov prívesov si môžete prečítať tu. Sme si vedomí, že nízka cena nie je vždy zárukou kvality, ale aj napriek tomu sa snažíme vyhovieť všetkým požiadavkám zákazníkov.

 

Náhradné diely

Dostupnosť a kvalita náhradných dielov hrá tiež veľkú úlohu. Ponúkame náhradné diely na prívesné vozíky od výrobcov AL-KO, Knott, Winterhoff, SPP a ďalšie.

 

Profesionálne vyškolený tím

Nemusíte byť odborníkom na prívesy, aby ste u nás dobre nakúpili. Na našich predajniach prívesných vozíkov, prívesov a prepravníkov v Strečne a v Horných Brezinách u Zvolena nájdete odborne vyškolený personál, ktorý Vám odborne poradí a pomôže s výberom vhodného prívesu alebo náhradných dielov podľa vašich predstáv. Pomôžeme Vám tiež s platnou legislatívou v SR, ako napr. spájanie jazdných súprav, vodičské oprávnenie a ďalšie. Viac o legislatíve nájdete v menu poradňa.

 

Flexibilita

Ak by ste na niektorú svoju otázku nenašli odpoveď v poradni, alebo nenašli vhodný príves alebo prívesný vozík, neváhajte a napíšte nám. Odpovedáme väčšinou v rovnaký deň, nanajvýš však do 24 hodín. Môžete použiť rýchly kontaktný formulár v kontaktoch alebo email info@privesy-zilina.sk alebo rovno volať na telefónne čísla +421901713526 alebo +421901712175

 

Dane platíme v SR

Ako rýdzo slovenská spoločnosť so sídlom v Slovenskej republike, platíme dane v Slovenskej republike.

TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.