1. Úvod
  2. Náhradné diely
  3. Oporné kolieska a nohy
  4. Držiaky a klemy
  5. Držiaky pr. 48 mm
  6. Držiak oporného kolieska 48 mm KNOTT pr.48mm, liatina

Držiak oporného kolieska 48 mm KNOTT pr.48mm, liatina

  • Akcia
  • TOP produkt

Držiak oporného kolieska 48 mm KNOTT pr.48mm, liatina Držiak oporného kolieska s liatinovou základňou je určený pre náročnejších užívateľov a situácie... celý popis
Dostupnosť
Skladom
9,70 EUR
8,08 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:110980
Výrobca:KNOTT
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Držiak oporného kolieska 48 mm KNOTT pr.48mm, liatina

Držiak oporného kolieska s liatinovou základňou je určený pre náročnejších užívateľov a situácie, kde dochádza k väčšiemu bočnému namáhaniu oporného kolieska. Je navrhnutý tak, aby upínal oporné koleso s priemerom rúrky 48 mm. Oproti celoplechovému držiaku koliesok 48 mm poskytuje liatinová základňa viac možností uchytenia až v šiestich bodoch. Už pri uchytenie iba dvoma skrutkami M10 je výrazne odolnejšie proti vyvrátenie a prekrúteniu oproti celoplechovému držiaku. Ideálna stabilita sa dosiahne pripojením na tri až štyri body.

Držiak oporného kolieska 48 mm KNOTT s liatinovou základňou sme zaradili do našej ponuky ako náhradu položky obj. č. 100254 Winterhoff držiak oporného kolieska 48 mm KLE 48-G, liatina. Držiak KNOTT je s držiakom Winterhoff zástavbove identický, horná odklápacia klema má však vyrobenú zo silnejšieho materiálu. Držiaky je možné vymeniť bez akýchkoľvek zmien.

Výrobca: KNOTT

TRAILERS & FACILITY s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY s.r.o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.