Krúžok dorazový AL-KO 161S, 251S (na tyč pr. 50 mm)

  • Novinka

Krúžok dorazový AL-KO 161S, 251S (na tyč pr. 50 mm) Pružný dorazový krúžok pre nájazdové brzdy AL-KO s pr. ťažné trubky 50 mm (napr. 161S, 251S). Krúž... celý popis
Dostupnosť
Skladom
11,00 EUR
9,17 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:70010
Výrobca:AL-KO
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Krúžok dorazový AL-KO 161S, 251S (na tyč pr. 50 mm)

Pružný dorazový krúžok pre nájazdové brzdy AL-KO s pr. ťažné trubky 50 mm (napr. 161S, 251S). Krúžok je vyrobený z húževnatého pružného materiálu. Nasadzuje sa na ťažnú trubku nájazdovej brzdy tesne pred osadením na jej konci. V prevádzke krúžok chráni spolu s dvojčinným plynokvapalinovým tlmičom zadné plastové puzdro nájazdovej brzdy pred nárazmi oceľového osadenie ťažnej tyče pri rozjazdoch.

K poškodeniu dorazového krúžku dochádza spravidla na konci životnosti tlmiče nájazdovej brzdy alebo pri prevádzke s nenastavenými kolesovými brzdovými jednotkami. Odporúčame stav dorazového krúžku pravidelne kontrolovať a opotrebovaný alebo poškodený krúžok včas vymeniť. Včasná výmena dorazového krúžku zachráni zadné puzdro nájazdovej brzdy pred poškodením nárazmi osadenia ťažné rúrky.

TRAILERS & FACILITY s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY s.r.o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.