1. Úvod
  2. Spojovacie zariadenia
  3. Príslušenstvo
  4. Krytka ťažnej spojky AL-KO SOFT DOCK

Krytka ťažnej spojky AL-KO SOFT DOCK

Praktický mäkký kryt pre ťažné spojky AL-KO dobre chráni nielen ťažnou guľovou spojku samotnú, ale aj karosériu Vášho auta pred odreninami vzniknutými... celý popis
Dostupnosť
Skladom
8,00 EUR
6,67 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:110049
Výrobca:AL-KO
Popis produktu

Praktický mäkký kryt pre ťažné spojky AL-KO dobre chráni nielen ťažnou guľovou spojku samotnú, ale aj karosériu Vášho auta pred odreninami vzniknutými drobnými kolíziami pri pripájaní prívesu. Pohybujete sa často okolo prívesu?

Tento typ je určený pre ťažné guľové spojky AL-KO spojky AL-KO AK 7, AK 10/2, AK 252, AK 160 a AK 300, vybavené indikátorom správneho zapojenia (červené koliesko vpredu na ťažnej spojke).

K nasadeniu Soft docku na guľovú spojku nie je potrebné žiadne špeciálne náradie. Soft dock sa len pripravenými výrezy nasunie na ťažnú spojku a mäkká guma dobre priľne k povrchu. Proti skĺznutiu je Soft dock dobre zaistený zavléknutím za vyvýšenie indikátora správneho zapojenia prívesu. Soft dock nijako neobmedzuje funkcie ťažnej spojky, nekryje indikátor opotrebenia ani indikátor správneho zapojenia. Používa sa tak, že je trvalo nasadený na ťažnej spojke ako počas státia prívesu, tak za jazdy.