Lanko poistné AL-KO 1005 mm pre 2,8VB

Lanko poistné AL-KO 1005 mm pre 2,8VB Originálne poistné lanko pre nájazdovou brzdu AL-KO 2,8VB. Lanko je má dĺžku 1005 mm a je opatrené háčikom, ktor... celý popis
Dostupnosť
Skladom
16,00 EUR
13,33 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:100289
Výrobca:AL-KO
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Lanko poistné AL-KO 1005 mm pre 2,8VB

Originálne poistné lanko pre nájazdovou brzdu AL-KO 2,8VB. Lanko je má dĺžku 1005 mm a je opatrené háčikom, ktorý sa prevlieka otvorom v páke ručnej brzdy a následne sa zaisťuje ohnutím pomocou veľkých klieští.

Za jazdy by mala byť karabínka poistného lanka zaháknutie v oku k tomu určenému na závesu alebo v bezprostrednej blízkosti závese ťažného automobilu. V prípade nehody, kedy dôjde k odpojeniu prívesu od ťažného vozidla pôsobí lanko ako núdzová brzda - zatiahne za páku ručnej brzdy, tým ju zabrzdí a následne sa pretrhne lanko alebo roztvorí karabína.

UPOZORNENIE: Lanko nie je určené na istenie alebo ťahanie nebrzdených prívesov. Je dimenzované iba na silu, ktorá zatiahne ručnú brzdu nájazdovej brzdy AL-KO a následne sa pretrhne, aby neovládateľný príves nezostával spojený s automobilom.

Tovar zaradený v kategóriách
TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.