1. Úvod
  2. Náhradné diely
  3. Nájazdové brzdy a diely
  4. Lanka poistná
  5. Lanko poistné KNOTT 1055 mm s vidlicou

Lanko poistné KNOTT 1055 mm s vidlicou

Lanko poistné KNOTT 1055 mm s vidlicou Štandardné poistné lanko dĺžky 1055 mm s vidlicou pre nájazdové brzdy KNOTT pre V-oje (KF 7,5 až KFG 35). Vidli... celý popis
Dostupnosť
Skladom
8,90 EUR
7,42 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:90113
Výrobca:KNOTT
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Lanko poistné KNOTT 1055 mm s vidlicou

Štandardné poistné lanko dĺžky 1055 mm s vidlicou pre nájazdové brzdy KNOTT pre V-oje (KF 7,5 až KFG 35). Vidlica lanka sa pomocou čapu upevní k otvoru v páke ručnej brzdy a následne zaistí závlačkou. Staršie nájazdové brzdy KNOTT môžu byť osadené poistným lankom, na ktorom je namiesto vidlica s čapom krúžok (podobný krúžku na kľúče).
Za jazdy by mala byť karabínka poistného lanka zaháknuta v oku k tomu určenému na závesu alebo v bezprostrednej blízkosti závesu ťažného zariadenia automobilu. V prípade nehody, kedy dôjde k odpojeniu prívesu od ťažného vozidla pôsobí lanko ako núdzová brzda - zatiahne za páku ručnej brzdy, tým ju zabrzdí a následne sa pretrhne lanko alebo roztvorí karabína.


UPOZORNENIE: Lanko nie je určené na istenie alebo ťahanie nebrzdených prívesov. Je dimenzované iba na silu, ktorá zatiahne ručnú brzdu nájazdové brzdy KNOTT a následne sa pretrhne, aby neovládateľný príves nezostával spojený s automobilom.

Výrobca: Knott

Tovar zaradený v kategóriách
TRAILERS & FACILITY s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY s.r.o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.