Lanko poistné KNOTT 1200 mm s krúžkom

Lanko poistné KNOTT 1200 mm s krúžkom Poistné lanko dĺžky 1200 mm s krúžkom pre staršie nájazdové brzdy výškovo nastaviteľných ojom KNOTT. Krúžok lank... celý popis
Dostupnosť
Skladom
8,90 EUR
7,42 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:90028
Výrobca:KNOTT
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Lanko poistné KNOTT 1200 mm s krúžkom

Poistné lanko dĺžky 1200 mm s krúžkom pre staršie nájazdové brzdy výškovo nastaviteľných ojom KNOTT. Krúžok lanka sa navlieka do príslušného otvoru vo výškovo nastaviteľné oji podobne, ako krúžok na kľúče.

Za jazdy by mala byť karabínka poistného lanka zaháknutie v oku k tomu určenému na závesu alebo v bezprostrednej blízkosti závese ťažného automobilu. V prípade nehody, kedy dôjde k odpojeniu prívesu od ťažného vozidla pôsobí lanko ako núdzová brzda - zatiahne za páku ručnej brzdy, tým ju zabrzdí a následne sa pretrhne lanko alebo roztvorí karabína.
UPOZORNENIE: Lanko nie je určené na istenie alebo ťahanie nebrzdených prívesov. Je dimenzované iba na silu, ktorá zatiahne ručnú brzdu nájazdové brzdy KNOTT a následne sa pretrhne, aby neovládateľný príves nezostával spojený s automobilom.

Výrobca: KNOTT
Part ID: 56000594
Objednávacie číslo: 90028

Tovar zaradený v kategóriách
TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.