Nájazd VAPP 1995/200 mm rovný pozink (500kg na pár)

Nájazd VAPP 2000/200 mm rovný pozink (500 kg na pár) - nové prevedenie. Tento nájazd na prívesné vozíky je vhodný pre kosačky, malé kosačky, štvorkolk... celý popis
Dostupnosť
Skladom
53,00 EUR
44,17 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:130587
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Nájazd VAPP 2000/200 mm rovný pozink (500 kg na pár) - nové prevedenie.

Tento nájazd na prívesné vozíky je vhodný pre kosačky, malé kosačky, štvorkolky a podobné zariadenia. Dobre poslúži aj pre nájazd rudľou, ako prejazd na múrik pre záhradné koliesko alebo vozík. Pri použití pre širšie kolesá alebo pre komfortné nabehnutie motocyklom možné jednoducho spájať jednotlivé nájazdy vedľa seba pomocou skrutiek M8 pripravenými predlisovanými otvory v bočnej stene nájazde.

Okrem vynikajúceho pomeru hmotnosť / nosnosť / cena patrí medzi hlavné prednosti nájazde dokonalá protišmyková úprava, ktorá funguje aj za mokra. Prelisy s krčky v pojazdnej ploche nájazde sú na novom modeli užšia a kladené v hustejším rastri pre Snazzy a hladšie prejazd i menšími nenafukovacími kolieskami.

Uvedená cena je za 1 kus nájazdu.

Nemusíte kupovať celý pár. U nás môžete zakúpiť len jeden nájazd.

Hmotnosť nájazdu: 9,5 kg

Celková dĺžka vrátane lišty pre založenia: 1990 mm

Účinná dĺžka nájazdu: 1875 mm

Doporučená výška nájazd: 550 mm

TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.