1. Úvod
 2. Náhradné diely a príslušenstvo
 3. Elektroinštalácia
 4. Redukcie
 5. Redukcia zásuvky 7>13 pólov (obrátená) JAEGER

Redukcia zásuvky 7>13 pólov (obrátená) JAEGER

 • TOP produkt

Redukcia zásuvky 7>13 pólov (obrátená) JAEGER Výrobca: JAEGERPart ID: 311105Objednávacie číslo: 100934 Kvalitná redukcia nemeckej značky Erich Jäg... celý popis
Dostupnosť
Skladom
10,60 EUR
8,83 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:100934
Výrobca:Erich Jaeger
Strážiť cenu / dostupnosť
Podobné produkty
  Redukcia zásuvky 7>13 pólov (obrátená) B.O.
  6,20 EUR
  5,17 EUR bez DPH
  6,20 EUR
  5,17 EUR bez DPH
  Skladom
  ks
  Popis produktu

  Redukcia zásuvky 7>13 pólov (obrátená) JAEGER

  Výrobca: JAEGER
  Part ID: 311105
  Objednávacie číslo: 100934

  • Kvalitná redukcia nemeckej značky Erich Jäger
  • Pre pripojenie prívesu s třináctipólovou zástrčkou (vidlicou) 12V za automobil osadený bežnou sedmipólovou zásuvkou 12V
  • Redukcia prevádza všetky funkcie vyvedené zo sedempólovj zásuvky automobilu - ľavá a pravá smerovka, ľavé a pravé koncové svetlá, brzdové svetlá, hmlovka a kostru.
  • Ak je príves s třináctipólovou zástrčkou (vidlicou) vybavený spiatočkou, nie je možné ju cez redukciu rozsvietiť, pretože v štandardnom regulačnom zapojenie nie je v sedempólovém prevedení zásuvky na aute pre spiatočku už voľný kontakt. Podobne redukcia neprevádza ďalšie funkcie, ktoré môžu byť na prívese s třinástipólovou vidlicou zapojené (trvalé napájanie spotrebičov, nabíjanie batérie apod.)
  • Redukcia, zásuvky a zástrčky Erich Jäger sa vyznačujú najmä kvalitou prevedenia a presnosťou plastových výliskov. V porovnaní s neznačkovými výrobkami je ich použitie práve vďaka presnosti výroby ľahšie, zapájanie a odpájanie nevyžaduje použitie väčšej sily a tým znižuje riziko mechanického poškodenia.

  Kvalitná nemecká redukcia na prívesný vozík. Redukcia zásuvky ze 7-pin na 13-pin (zásuvka automobilu 7pin, zástrčka prívesného vozíka 13pin), plastová.

  Tovar zaradený v kategóriách
  TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

  Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

  PREDAJNÉ MIESTA

  Strečno

  Zvolen

  Bratislava

  Rýchly kontakt
  Logo
  Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.