1. Úvod
 2. Náhradné diely
 3. Spojovacie zariadenia
 4. Stabilizátory
 5. Stabilizátor AL-KO AKS 3004 Dreierpack (AKS+saf. compact+saf.ball)

Stabilizátor AL-KO AKS 3004 Dreierpack (AKS+saf. compact+saf.ball)

profil Ø 50 mm

Stabilizátor AL-KO AKS 3004 Dreierpack (AKS+saf. compact+saf.ball) Výrobca: AL-KOPart ID: 1225155(1212460)Objednávacie číslo: 80008 Dostupnosť: neznám... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
390,00 EUR
325,00 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:80008
Výrobca:AL-KO
Strážiť cenu / dostupnosť
 • Popis produktu
 • Otázky a odpovede 0
 • Stabilizátor AL-KO AKS 3004 Dreierpack (AKS+saf. compact+saf.ball)
  Stabilizátor AL-KO AKS 3004 Dreierpack (AKS+saf. compact+saf.ball)
  Nie je skladom
  390,00 EUR
  325,00 EUR bez DPH
 • ks
Popis produktu

Stabilizátor AL-KO AKS 3004 Dreierpack (AKS+saf. compact+saf.ball)

Výrobca: AL-KO
Part ID: 1225155(1212460)
Objednávacie číslo: 80008

Dostupnosť: neznámá

Set Safety Dreierpack obsahuje navyše kvalitný zámok stabilizátora AL-KO Safety Compact a bezpečnostnú vložku Safety Ball.

- AL-KO AKS ™ 3004 je stabilizačný prípojný kĺb pre prívesy s najvyššou technicky prípustnou / povolenou hmotnosťou od 200 kg do 3000 kg
- Umožňuje bezpečnejšiu jazdu vo vyššej rýchlosti, obmedzuje kmitania a vibrácie prívesu za jazdy.
- Stabilizácia nežiaducich výkyvov prívesu je zaistená stiahnutím guľového čapu dvoma trecími segmenty, umiestnenými v osi smeru jazdy.
- Stabilizačný spojky sa používajú výhradne na sucho (bez použitia mazív). POZOR !!! Pri použití stabilizačné spojky na namazaný guľový čap dôjde k znehodnoteniu trecích segmentov a k výraznému zníženiu stabilizačného efektu.
- Stabilizačný kĺb AL-KO AKS ™ 3004 je vybavený indikátorom správneho pripojenia a indikátorom miery opotrebenia guľové spojky.
- Po nasadení spojovacieho kĺbu na guľu a stlačenie ovládacej páky dôjde k pritlačenie trecích segmentov ku guľovému čapu silou až 320 NM2, čo efektívne obmedzuje kmitanie prívesu už od počiatku jazdy.
- Stabilizačný prípojný kĺb je dodávaný vrátane spojovacieho materiálu a dištančných vložiek pre použitie na rôznych priemerom ťažných rúrok.
- Štandardne možno montovať na ťažné rúrky nájazdových bŕzd s priemerom 50 mm, s použitím priložených dištančných vložiek potom aj na priemery 35 mm, 40 mm a 45 mm.
- Trecie segmenty sú výmenné a mieru ich opotrebenie je možné sledovať zvonku bez nutnosti demontáže.
- Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť zámok proti odcudzeniu prívesu AL-KO Safety - Compact, prípadne špičkový AL-KO Safety Compact Plus s ochranou proti odvŕtaniu vložky.
- Zámok AL-KO Safety Compact umožňuje zamknutie prívesu pripojeného za ťažným vozidlom, a to aj za jazdy. V kombinácii s bezpečnostnou vložkou Safety Ball možno príves zamykať aj po odpojení od ťažného vozidla. Vďaka svojej konštrukcii zámok zakrýva aj montážne skrutky, ktorými je stabilizátor pripevnený k nájazdové brzde.
- Upozornenie: Použitie stabilizačných spojok nie je vhodné na guliach uchytených jedným zvislým šrobením do konzoly závesu. V okamihu, keď trecie segmenty pevne zovrú guľu a počas jazdy dochádza k miernemu pretáčaniu do strán, mohlo by dôjsť k uvoľneniu zvislého prípojka z konzoly.
Parametre AKS ™ 3004:

maximálna najvyššia povolená hmotnosť prívesu: 3000 kg
maximálne zvislé zaťaženie: 150 kg
minimálna hmotnosť prívesu: 200 kg
hmotnosť stabilizátora: 4,2 kg
hmotnosť sady: 5,4 kg

Tovar zaradený v kategóriách
TRAILERS & FACILITY s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY s.r.o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.