Systém pre výplach soli z brzdových bubnov

  • Novinka

pre jednu nápravu

Systém pre výplach soli z brzdových bubnov pre brzdené lodné prívesy Brenderup s nápravami KNOTT. Systém pre výchlach soli z brzdových bubnov sa použí... celý popis
Dostupnosť
Skladom
85,00 EUR
70,83 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:105181
Výrobca:Brenderup AB
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Systém pre výplach soli z brzdových bubnov pre brzdené lodné prívesy Brenderup s nápravami KNOTT. Systém pre výchlach soli z brzdových bubnov sa používa po zajetí lodného prívesu do slanej vody a následnom vyjdenie z mora. Po vyjdenie lodného prívesu z mora odporúčame brzdové bubny prepláchnuť sladkou vodou, aby nedošlo k hrdzaveniu brzdových bubnov a následnom zabrzdeniu prívesu. Pri vjazde prívesu do vody neodporúčame zaťahovať ručnú brzdu, aby nedošlo k poškodeniu brzdového obloženia a zabrzdenie prívesu. V každom prístave by mala byť k dispozícii hadica so sladkou vodou, ktorá sa napojí na spojku u blatníka prívesu a dôkladným prepláchnutím sa zmyje z brzdového obloženia a bubnov soľ, ktorá poškodzuje brzdový systém. U prívesu je 1/2" koncovka, vrátane rýchlospojky na hadicu. Celý systém je z nerezového materiálu, hadice a koncovky z plastu.

Upozornenie: Vyžaduje montáž. Pri montáži na nové lodné prívesy účtovaný poplatok za montáž vo výške 10 € s DPH. Iba na brzdené lodné prívesy Brenderup Black Line. Na brzdené lodné prívesy Brenderup Basic nie je možné namontovať (len svojpomocou, nutné zhodiť brzdový bubon a prevŕtať štít bubna)

Systém pre výplach soli je na jednu nápravu.

Tovar zaradený v kategóriách
TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.