Tlmič nájazdovej brzdy AL-KO 251S

Tlmič nájazdovej brzdy AL-KO 251S Dvojčinný plynokvapalinové tlmič pre nájazdovou brzdu AL-KO typ 251S do 2700 kg celkovej hmotnosti prívesu. Tlmič je... celý popis
Dostupnosť
Skladom
96,00 EUR
80,00 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:70059
Výrobca:AL-KO
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Tlmič nájazdovej brzdy AL-KO 251S

Dvojčinný plynokvapalinové tlmič pre nájazdovou brzdu AL-KO typ 251S do 2700 kg celkovej hmotnosti prívesu. Tlmič je uložený vnútri ťažné rúrky nájazdové brzdy a zabezpečuje plynulý nábeh brzdenia a odbrzďovanie prívesu. Tlmenie je účinné v oboch smeroch pohybu - pri stláčaní aj pri rozťahovaní. Stlačený tlmič sa rozpína pomaly vlastnou silou.

Pri výmene tlmiče odporúčame vykonať kontrolu dorazového krúžku, osadeného na konci ťažné rúrky a vykonať nastavenie kolesových bŕzd. Brzdový systém nechajte nastavovať pravidelne, príliš veľká vôľa brzdového systému výrazne znižuje životnosť tlmiče nájazdovej brzdy.

Celková dĺžka tlmiča je 53 cm (celková dĺžka sa môže u jednotlivých kusov nepatrne líšiť). Jedna strana je ukončená okom sa silentbloky pre skrutku M12, druhá strana je zakončená kolmou 54 mm dlhou rúrkou pre prestrčenie skrutky M12.

 

 

TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.