Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

            

 

  1. Úvod
  2. Zámky a zabezpečenia
  3. Zámok AL-KO Safety Compact k AK300, AK160

Zámok AL-KO Safety Compact k AK300, AK160

Zámok AL-KO Safety Compact k AK300, AK160 Tento zámok na prívesný vozík je určený pre ťažné spojky AL-KO AK 160 (na pr. trubky 50 mm)a AL-KO AK 300. S... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena bez DPH
54,17 EUR
65,00 EUR
ks
Číslo produktu:110103
Výrobca:AL-KO
Kompletné špecifikácie

Zámok AL-KO Safety Compact k AK300, AK160

Tento zámok na prívesný vozík je určený pre ťažné spojky AL-KO AK 160 (na pr. trubky 50 mm)a AL-KO AK 300. Súčasťou balenia je všetok montážny materiál vrátane novej gumovej manžety. Zámok sa používa nasledujúcim spôsobom: Na súčasnú ťažnú spojku sa namontujú dve vodiace koľajničky zámku pomocou priložených imbusových skrutiek so zníženou hlavou. Vlastný zámok AL-KO Safety Compact sa potom vnáša za tieto koľajničky a ťažnú spojku. Po nasadení zneprístupní ovládacie madlo ťažné guľové spojky. K zamknutie dôjde zatlačením zámkovej vložky, odomyká sa kľúčikom. Štandardne montovaná gumová manžeta nájazdovej brzdy by bránila pri nasadzovaní zámku, preto je so zámkom dodávaná špeciálna manžeta, určená len pre použitie s týmto zámkom. Zámok na prívesný vozík je dodávaný vrátane dvoch kľúčov, všetkého montážneho materiálu a valčekov pre zaistenie tlmiče nájazdové brzdy počas montáže.

Veľkou výhodou tohto zámku je možnosť jeho použitia za jazdy s pripojeným prívesným vozíkom, kompaktné prevedenie a jednoduchá obsluha v prevádzke.

Tovar zaradený v kategóriách