1. Úvod
  2. Náhradné diely a príslušenstvo
  3. Zámky a zabezpečenia
  4. Zámok ALBE safety box XL/K (otvárací)

Zámok ALBE safety box XL/K (otvárací)

  • TOP produkt

Oproti štandardnému prevedenie zámku ALBE Safety box, je telo zámku v prevedení XL v hornej časti vybavené pántom a v spodnej časti úzkym vybraním pre... celý popis
Dostupnosť
Skladom
37,00 EUR
30,83 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:110113
Výrobca:ALBE
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Oproti štandardnému prevedenie zámku ALBE Safety box, je telo zámku v prevedení XL v hornej časti vybavené pántom a v spodnej časti úzkym vybraním pre "krk" guleťažného zariadenia. Zámok je možné po roztvorení nasadiť zhora na ťažnú spojku zapojenú na guľový čap ťažného zariadenia. Po zovretí sa zámok na prívesný vozík zaistí zasunutím poistného strmeňa a zamkne visiacim zámkom. Zámkom možno zamknúť aj odpojený prívesný vozík. Tento typ je veľmi obľúbený u užívateľov, ktorí často nechávajú odstavený príves zapojený za automobilom.

Súčasťou balenia je vlastné rozbaľovací telo zámku, zaisťovacie strmeň a diskový nerezový zámok s dvoma kľúčmi. Zámok nie je vhodný pre použitie na špeciálne stabilizačné t'ažné spojky.

Tovar zaradený v kategóriách
TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.