Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

            

 

 1. Úvod
 2. Elektroinštalácia
 3. Zástrčky
 4. 7-pólové
 5. Zástrčka - vidlica 7 pól 12V na konektoty plast. dvouvývod

Zástrčka - vidlica 7 pól 12V na konektoty plast. dvouvývod

Zástrčka - vidlica 7 pól 12V na konektoty plast. dvouvývod Kvalitná značková sedmipólová zástrčka Erich Jäger pre prívesy s pripojením vodičov pomoco... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena bez DPH
2,33 EUR
2,80 EUR
ks
Číslo produktu:101055
Výrobca:Erich Jaeger
Kompletné špecifikácie

Zástrčka - vidlica 7 pól 12V na konektoty plast. dvouvývod

 • Kvalitná značková sedmipólová zástrčka Erich Jäger pre prívesy s pripojením vodičov pomocou plochých konektorov
 • Štandardné prevedenie (typ 12N podľa ISO 1724)
 • Jednoduché pripojenie vodičov pomocou štandardným plochým autokonektorom 6,3 mm (tzv. faston konektor).
 • Namiesto obvyklých dutiniek s malými skrutkami sú na vnútornej strane pre pripojenie vodičov "jazýčkmi" pre ploché autokonektory 6,3 mm (konektory nie sú súčasťou dodávky). Kábel vedúci od prívesu opatrený plochými autokonektormi tak k zástrčke pripojíte ľahko bez použitia náradia.
 • Vhodné napr. ako náhrada pôvodnej zástrčky u továrensky vyrábaných kabeláží vybavených plochými autokonektormi pre pripojenie do vidlice (zástrčky) - napr. niektoré kabeláže Lucidity alebo Aspöck (Pongratz)
 • Káblový vývod je s dvoma priechodkami: jedna pre jeden kábel o priemere cca 9,2 až 11,5 mm a druhá pre dva káble s priemermi cca 6 až 8 mm.
 • Kvalitné značkové zástrčky sa od tzv. noname produktov líši najmä vyššou presnosťou plastových výliskov aj spracovaním ostatných súčastí. Vďaka tomu je ľahšia ich montáž i následné používanie. Nie je nutné pri zasúvaní vyvíjať nadmernú silu a nedochádza tak k vyviklaniu.
 • Zástrčka je určená pre inštalácie s napätím 12V. Aj napriek tomu, že sa táto zásuvka v značnej miere používa tiež pre napätie 24V, nie je toto použitie odporúčané preto, aby sa vylúčila možnosť pripojenia prívesu za automobil s nevhodným napätím.
Tovar zaradený v kategóriách