Box na náradie BLACKIT II

  • Akcia

rozmery 550x250x294 mm

Box na náradie BLACKIT II BLACKIT II - prevedenie s 2 zámkamiVonkajšie rozmery - 550x250x294 mmVáha - 2,5 KgKapacita - 23 lMateriál - polypropylén, ny... celý popis
Dostupnosť
Skladom
59,80 EUR
49,83 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:60194
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Box na náradie BLACKIT II

BLACKIT II - prevedenie s 2 zámkami
Vonkajšie rozmery - 550x250x294 mm
Váha - 2,5 Kg
Kapacita - 23 l
Materiál - polypropylén, nylon

Rad boxov BLACKIT bola vytvorená presne podľa potrieb vlastníkov prívesov. Výborná kvalita materiálov, dôraz na každý detail a moderný dizajn robia z boxov BLACKIT základné príslušenstvo každého prívesu. Vďaka prepracovanej štruktúre tesnenia sú boxy prachu i vode vzdorné. Materiál vyrábaný zo surovín bez prídavku recyklátov zaisťuje vysokú odolnosť boxu proti UV žiareniu, olejom, palivám, vysokým i nízkym teplotám.

Box Blackit II je primárne určený na montáž v polohe s uzavretým vekom vo vodorovnej polohe (napr. na oja alebo predné čelo prívesu). Tak najlepšie odoláva poveternostným vplyvom a vode. Montáž v polohe s uzavretým vekom zvisle je prípustná a bežne sa používa, box je však v tejto polohe menej odolný proti vniknutiu vody. Pre montáž v polohe s uzavretým vekom zvisle sú priamo určené boxy radu JUST.

Pánty veka sú u boxu BLACKIT II umiestnené na dlhšej strane, veko je opatrené dvoma uzamykateľnými uzávermi s plastovými krytkami zámkov. Súčasťou boxu sú štyri rovnaké kľúče.

Nevyhovuje Vám otváranie na dlhšej strane boxu? Skúste box BLACKIT I s otváraním na kratšej strane a jedným uzamykateľným uzáverom.

Tovar zaradený v kategóriách
TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.