Box na náradie BLACKIT L

  • Novinka

rozmery 750x300x355 mm

Box na náradie BLACKIT L BLACKIT I - prevedenie s jedným zámkom a bočným otváraním Vonkajšie rozmery - 750x300x355 mmVáha - 3,5 KgKapacita - 50,6 lMat... celý popis
Dostupnosť
Skladom
89,70 EUR
74,75 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:60225
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Box na náradie BLACKIT L

BLACKIT I - prevedenie s jedným zámkom a bočným otváraním

Vonkajšie rozmery - 750x300x355 mm
Váha - 3,5 Kg
Kapacita - 50,6 l
Materiál - polypropylén, nylon

Rad boxov BLACKIT bola vytvorená presne podľa potrieb vlastníkov prívesov. Výborná kvalita materiálov, dôraz na každý detail a moderný dizajn robia z boxov BLACKIT základné príslušenstvo každého prívesu. Vďaka prepracovanej štruktúre tesnenia sú boxy prachu i vode vzdorné. Materiál vyrábaný zo surovín bez prídavku recyklátov zaisťuje vysokú odolnosť boxu proti UV žiareniu, olejom, palivám, vysokým i nízkym teplotám.

Box Blackitt L je primárne určený na montáž v polohe s uzavretým vekom vo vodorovnej polohe (napr. na oje alebo predné čelo prívesu). Tak najlepšie odoláva poveternostným vplyvom a vode. Montáž v polohe s uzavretým vekom zvisle je prípustná a bežne sa používa, box je však v tejto polohe menej odolný proti vniknutiu vody. Pre montáž v polohe s uzavretým vekom zvisle sú priamo určené boxy radu JUST.

Pánty veka sú u boxu BLACKIT L umiestnené na dlhšej strane, veko je opatrené dvoma uzamykateľnými uzávermi s plastovými krytkami zámkov. Súčasťou dodávky sú štyri rovnaké kľúče.

Nevyhovuje Vám otváranie na dlhšej strane boxu? Skúste box BLACKIT I aj s otváraním na kratšej strane a jedným uzamykateľným uzáverom.

Tovar zaradený v kategóriách
TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.