Lanko colné sisal pr. 8 mm

Toto colné lanko je vyrobené z odolných sisalových vláken chránených silnú priehľadnú bužírkou. Na rozdiel od oceľových laniek je sisalové lanko veľmi... celý popis
Dostupnosť
Skladom
1,00 EUR
0,83 EUR
bez DPH
m
Číslo produktu:110050
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Toto colné lanko je vyrobené z odolných sisalových vláken chránených silnú priehľadnú bužírkou. Na rozdiel od oceľových laniek je sisalové lanko veľmi dobre ohybné a po použití nezostáva skrútené. Lepšie sa tak vyťahuje z plachtových strmeňov. Vonkajší priemer lanka je 8 mm.

Lanko dodávame v metráži bez koncoviek. Koncovky možné doobjednať samostatne - viď. súvisiaci tovar. Na prianie môžeme koncovky nanýtovat priamo na lanko (3,50 € vr. DPH/1 koncovka).

Lanka s colnými koncovkami sa používajú na väčšine prívesových a automobilových plachiet a to aj v prípadoch, keď nie je potreba náklad plombovať. Koncovka uľahčí zavedenie lanka do upínacích strmeňov.

Pozn.: Účtujeme každých začatých 0,5 m. Ak potrebujete napr. presne 7,1 m, objednajte 7,5 m a do odkazu k objednávke vpíšte: Požadujem dĺžku 7,1 m. Lanko dodáme presne v požadovanej dĺžke.

Tovar zaradený v kategóriách
TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.