1. Úvod
  2. Náhradné diely a príslušenstvo
  3. Nájazdové brzdy a diely
  4. Púzdra a maznice
  5. Púzdra
  6. Puzdrá brzdy AL-KO 90 S pr. 35 mm staré vyhotovenie (okrúhle), pár

Puzdrá brzdy AL-KO 90 S pr. 35 mm staré vyhotovenie (okrúhle), pár

  • Novinka

Puzdrá brzdy AL-KO 90 S pr. 35 mm staré vyhotovenie (okrúhle), pár Výrobca: AL-KOPart ID: 1210679Objednávacie číslo: 700391 Sada originálnych puzdier ... celý popis
Dostupnosť
Skladom
27,00 EUR
22,50 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:700391
Výrobca:AL-KO
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Puzdrá brzdy AL-KO 90 S pr. 35 mm staré vyhotovenie (okrúhle), pár

Výrobca: AL-KO
Part ID: 1210679
Objednávacie číslo: 700391

Sada originálnych puzdier uloženie ťažné trubky pr. 35 mm pre brzdy AL-KO typ 90S/3 a 60S/2. Sada sa skladá z jedného predného a jedného zadného puzdra. Predné puzdro je opatrené drážkou pre nasadenie gumovej manžety. Tento typ puzdier, ktorý je z vonkajšej strany guľatý, je vhodný pre staršie brdy AL-KO do r.v. brzdy 1989 (novšie typy bŕzd používajú puzdra z vonkajšej strany hranatý).

Ťažná rúrka týchto nájazdových bŕzd má priemer 35 mm. Puzdrá majú vnútorný priemer vždy menšie a po nalisovanie do telesa brzdy je nutné ich skalibrovať na presný priemer použitej ťažné rúrky.

Pred výmenou puzdier odporúčame posúdiť stav opotrebovania povrchu ťažné rúrky a prípadne spolu s výmenou puzdier vykonať aj výmenu rúrky. Povrch ťažné rúrky by mal byť úplne hladký. Akákoľvek nerovnosť povrchu vedie k zníženej životnosti nových puzdier.

POZOR: Po nalisovanie púzdier do telesa nájazdovej brzdy je nutné puzdra prostružit (najlepšie ručným nastaviteľným výstružníkom s predĺženým vedením) na presný priemer ťažnej rúrky. Pred vložením ťažné rúrky je nutné v mieste mazníc prevŕtať otvory pre mazací tuk. Neodborná montáž môže viesť k nevratnému poškodeniu puzdier, prípadne ďalších dielov brzdového systému.

Výmenu puzdier odporúčame zveriť zaškolenému servisu s patričným dielenským vybavením.

TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.