Puzdro brzdy AL-KO 2,8 VB priem. 60 mm

  • Novinka

Puzdro brzdy AL-KO 2,8 VB priem. 60 mm Výrobca: AL-KOPart ID: 2172660004Objednacie číslo: 70057 Originálne puzdro pre uloženie ťažné rúrky pr. 60 mm n... celý popis
Dostupnosť
Skladom
18,00 EUR
15,00 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:70057
Výrobca:AL-KO
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Puzdro brzdy AL-KO 2,8 VB priem. 60 mm

Výrobca: AL-KO
Part ID: 2172660004
Objednacie číslo: 70057

Originálne puzdro pre uloženie ťažné rúrky pr. 60 mm nájazdové brzdy AL-KO 2,8 VB / 1 sa dodáva po jednom kuse. Napriek tomu odporúčame puzdra meniť vždy v páre - predné i zadné puzdro je zhodné. Nadmerná vôľa v jednom puzdre výrazne ovplyvňuje životnosť druhého puzdra.

Ťažná rúrka nájazdových bŕzd má priemer 60 mm. Puzdro má vnútorný priemer vždy menšie a po nalisovanie do telesa brzdy je nutné ich skalibrovať na presný priemer použitej ťažné rúrky. Pred výmenou puzdier odporúčame posúdiť stav opotrebovania povrchu ťažné rúrky a prípadne spolu s výmenou puzdier vykonať aj výmenu rúrky. Povrch ťažné rúrky by mal byť úplne hladký. Akákoľvek nerovnosť povrchu vedie k zníženej životnosti nových puzdier.

POZOR: Po nalisovanie púzdier do telesa nájazdovej brzdy je nutné puzdra prostružit (najlepšie ručným nastaviteľným výstružníkom s predĺženým vedením) na presný priemer ťažné rúrky. Pred vložením ťažné rúrky je nutné v mieste mazníc prevŕtať otvory pre mazací tuk. Neodborná montáž môže viesť k nevratnému poškodeniu puzdier, prípadne ďalších dielov brzdového systému.

Výmenu puzdier odporúčame zveriť zaškolenému servisu s patričným dielenským vybavením.

 

 

TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.