Puzdro brzdy KNOTT pr. 50 mm vr. kolíka

  • Novinka

Puzdro brzdy KNOTT KFL pr. 50 mm vr. kolíka Výrobca: KNOTTPart ID: 69001194Objednacie číslo: 90061 Originálne púzdro uloženie ťažné rúrky pre nájazdov... celý popis
Dostupnosť
Skladom
8,60 EUR
7,17 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:90061
Výrobca:KNOTT
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Puzdro brzdy KNOTT KFL pr. 50 mm vr. kolíka

Výrobca: KNOTT
Part ID: 69001194
Objednacie číslo: 90061

Originálne púzdro uloženie ťažné rúrky pre nájazdové brzdy KNOTT s priemerom ťažné rúrky 50 mm (napr. KF27, KF30, KR27, KR30, KRV27, KRV30)

Predné a zadné puzdro je rovnaké. Odporúčame meniť vždy obe puzdra naraz, t.j. objednávať 2 ks tohto puzdra pre jednu brzdu. Pokiaľ sú v nájazdovej brzde použité narážacie hlavica, je potrebné počítať s tým, že pri výmene puzdier budete potrebovať aj 2 ks nových mazniček. Pred výmenou puzder vykonajte kontrolu povrchu ťažné rúrky. Povrch musí byť úplne hladký, bez nerovností. Aj drobné poškodenia povrchu dokážu výrazne znížiť životnosť nových puzdier.

POZOR: Po nalisovanie a zaistenie puzdier aretačnými kolíky v telese nájazdovej brzdy je nutné puzdra prostružit (najlepšie ručným nastaviteľným výstružníkom s predĺženým vedením) na presný priemer ťažné rúrky. Pred vložením ťažné rúrky je nutné v mieste mazníc prevŕtať otvory pre mazací tuk.

Výmenu puzdier odporúčame zveriť zaškolenému servisu s patričným dielenským vybavením.

TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.