Vahadlo tandemové AL-KO

Vahadlo tandemové AL-KO Výrobca: AL-KOPart ID: 238576Objednávacie číslo: 70062 Tandemové vahadlo AL-KO slúži k prepojeniu 4 brzdových lanovodov dvojná... celý popis
Dostupnosť
Skladom
25,50 EUR
21,25 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:70062
Výrobca:AL-KO
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Vahadlo tandemové AL-KO

Výrobca: AL-KO
Part ID: 238576
Objednávacie číslo: 70062

Tandemové vahadlo AL-KO slúži k prepojeniu 4 brzdových lanovodov dvojnápravového prívesu s centrálnym brzdovým tiahlom. Odstupy na vahadle zodpovedajú navareným úchotom a redukciám náprav AL-KO do 1800 kg (nápravy B850 až B1800). Vahadlo je kompatibilné so závitovými lanovodmi AL-KO aj s tzv. rýchlomontážnymi lanovodmi AL-KO, zakončenými koncovkou s "guličkou" - bočné výrezy umožňujú ľahké zaháknutie koncovky rychlomontážného lanovodu.

Tandemové vahadlo je dodávané samostatne bez spojovacieho materiálu pre tiahlo a lanovodmi (bez guľových matíc pre závitové lanovody a brzdové tiahlo). Aby bolo umožnené maximálne možné vychýlenie vahadiel, musí byť na centrálnom tiahle a na závitových koncovkách lanovodov použité matice s guľovou dosadacou plochou. Ako kontramatice ku guľovým matkám možno použiť buď štandardné alebo samoistiace matice. Obvykle sú u vahadiel použité 4 guľové matice M8 a 4 samoistiace matice M8 na lanovody a jedna predĺžená guľová matica (3D) M10 s jednou štandardnou maticou M10 na centrálnom tiahle so závitom M10. Vahadlo je použiteľné aj pre centrálne brzdové tiahlo so závitom M12.

Pozor! Toto vahadlo nemožno použiť pre nápravy KNOTT, ktoré majú iné rozstupy na navarenách úchytov pre uchytenie brzdových lán.

TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.