Vahadlo tandemové KNOTT + spoj. materiál

Vahadlo tandemové KNOTT + spoj. materiál Výrobca: KNOTTPart ID: 409907.001Objednávacie číslo: 60433 Tandemové vahadlo slúži k prepojeniu štyroch lanov... celý popis
Dostupnosť
Skladom
26,50 EUR
22,08 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:60433
Výrobca:KNOTT
Strážiť cenu / dostupnosť
Popis produktu

Vahadlo tandemové KNOTT + spoj. materiál

Výrobca: KNOTT
Part ID: 409907.001
Objednávacie číslo: 60433

Tandemové vahadlo slúži k prepojeniu štyroch lanovodov dvojnápravového prívesu s centrálnym brzdovým tiahlom. Špeciálne tvarované prelisy spolu s guľovými maticami zaisťujú maximálnu voľnosť pri vychyľovanie vahadiel počas prevádzky. Rozstup otvorov tandemového vahadla KNOTT je štandardizovaná pre nápravy KNOTT až do veľkosti nápravy typu GB18, resp. VGB18 (prívesy s celkovou hmotnosťou 3500 kg a dvoma nápravami).

Upozornenie: Tandemové vahadlo KNOTT nemožno použiť pre nápravy AL-KO (iný rozstup otvorov pre uchytenie lanovodov).

Tandemové vahadlo je dodávané vrátane spojovacieho materiálu - guľových matíc a kontramaticou pre všetky 4 lanovody a pre centrálne tiahlo. Každá guľová matica je zaistená jednou štandardnou maticou. Po namontovaní tandemového vahadla a jeho nastavenie je nutné dôkladne dotiahnuť všetky kontramatice proti guľovým matkám.

TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.

Predaj prívesov značiek Agados, Brenderup, Neptun, Pongratz, Temared, VAPP a náhradných dielov na prívesy AL-KO, KNOTT, BPW a ďalších značiek.

PREDAJNÉ MIESTA

Strečno

Zvolen

Bratislava

Rýchly kontakt
Logo
Copyright 2020 © TRAILERS & FACILITY SK s.r.o.